Remonty mieszkań Warszawa

REMBUDHOME SP. Z O. O.

Remont mieszkania Warszawie oznacza między innymi malowanie ścian i sufitów oraz wymianę paneli, wykładzin bądź płytek. Jeżeli planujesz remont mieszkania zgłoś się do nas Rembudhome Sp. z o.o. z Warszawy, https://www.remonty-budowa.com/, pomożemy wam sporządzić listę niezbędnych zakupów, pomożemy w doborze farb i podłóg. Przeprowadzamy remonty mieszkań stanu deweloperskiego jak i w starym budownictwie.

Remont stanu deweloperskiego bądź rynku wtórnego, ale w nowoczesnej zabudowie jest mniej skomplikowany, ponieważ instalacje elektryczne i wodno–kanalizacyjne są wykonane w nowej technologii, więc odpada nam ich wymiana. Prace obejmują najczęściej szpachlowanie ścian, szlifowanie, gruntowanie oraz malowanie. Kładziemy gładź na ściany. Na podłogi kładziemy podkład i panele, bądź układamy płytki. W zależności od standardu dewelopera czasami wykonujemy dodatkowe poziomowanie posadzki. Kładziemy listwy wykończeniowe, montujemy drzwi i remont mamy prawie skończony. Dodatkowo na prośbę Klienta montujemy podwieszane sufity bądź też oświetlenie typu LED. W łazience wykonujemy drobne przeróbki instalacji wodno – kanalizacyjnej, aby dostosować ją do potrzeb Klienta. Kolejnym etapem jest instalowanie stelaża podtynkowego, układnie płytek, fugowanie. Dodatkowo dochodzą obniżenia sufitów i montaż lustra. Kuchnia wygląda to bardzo podobnie, montaż płytek i zabudowy meblowej. 

Bardziej skomplikowane są remonty e mieszkaniach budowanych przed latami 90-tymi. Biorąc pod uwagę, iż nie remontuje się mieszkań co parę lat, kiedy kupujemy mieszkanie wymagające prac remontowych, nie warto oszczędzać i należy przeprowadzić remont kapitalny. Musimy wymienić wszystkie instalacje wodociągowe oraz kanalizacyjne, a także instalacje elektryczne, z aluminiowej dwużyłowej, na miedzianą trzyżyłową. Kolejnym etapem prac jest wyrównanie ścian. Możemy też wykonać wstępne równanie, na które decyduje się większość. Jest to tańsze i szybsze rozwiązanie polegające na wyszpachlowaniu ścian. Uzyskamy ściany równe i gładkie. Pozostałe etapy remontu mieszkania Warszawie wyglądają tak samo jak w przypadku mieszkań w stanie deweloperskim.

Każdy remont mieszkania z rynku wtórnego to konieczność doprowadzenia go do stanu wyjściowego. Musimy usunąć wszystkie stare elementy, podłogi, płytki i inne. Dlatego każdy koszt robocizny będzie wyższy niż w przypadku stanu deweloperskiego.