Mycie elewacji Warszawa

REMBUDHOME SP. Z O. O.

Elewacja jest ozdobą każdego budynku, jednak wystarczy zaledwie kilka lat, żeby piękna elewacja uległa zabrudzeniu. Tynk przyciąga kurz i ułatwia osadzanie się sadzy, ponadto, z czasem, mogą zacząć porastać go glony i pleśnie.

Szybkość pojawiania się brudu oraz stopień jego wnikania w głąb elewacji zależy przede wszystkim od terenu na którym znajduje się budynek. Obiekty umiejscowione przy ruchliwych ulicach czy zakładach przemysłowych będą bardziej podatne na zabrudzenia, a co za tym idzie będą wymagały częstego czyszczenia elewacji karcherem. Elementem mającym niewątpliwie wpływ na szybkość pojawiania się zabrudzeń na budynkach jest faktura tynku. 

Aby umyć elewację w Warszawie i jej okolicy trzeba przeanalizować:

  • określić z jakiego materiału jest wykonana elewacja,
  • określić z czym masz do czynienia, czy jest to zabrudzenie czy też narośl glonów bądź pleśni
  • skontaktować się z fachowcami w celu dobrania odpowiedniego preparatu czyszczącego.

I tutaj wkraczamy my firma REMBUDHOME, oferujemy mycie elewacji Warszawie i okolicy, usługę wykonujemy Karcherem dobieramy odpowiednie środki do mycia elewacji. Do zbiornika wraz z wodą dodajemy odpowiedni detergent dla danego typu elewacji oraz rodzaju zabrudzenia. Przystępujemy do czyszczenia elewacji, sprawdzamy czy myjka ciśnieniowa ma odpowiednio ustawione ciśnienie oraz czy mamy odpowiednią dyszę. Przed przystąpieniem do czyszczenia elewacji należy ocenić odległość dyszy od muru, aby zapewnić największą skuteczność usuwania zabrudzeń. Po umyciu elewacji detergentem należy ponownie przemyć całą elewację czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia. Wszystkie czynności wykonujemy my. Mycie elewacji powinno wykonywać się regularnie co 3-7 lat w zależności od lokalizacji budynku oraz faktury tynku.

Najskuteczniejszą metodą czyszczenia elewacji jest zamówienie profesjonalnej usługi mycia elewacji Warszawie firmy REMBUDHOME https://www.remonty-budowa.com/. Posiadamy do tego profesjonalny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę, oferujemy fachowy dobór środków czystości, posiadamy konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.